O firmie

 O firmie

Firma KOMINKI RYSIŃSKI została założona w 1994 roku. Od początku działalności zrealizowaliśmy ponad 2000 różnego typu kominków. Pierwsze kominki były z otwartym paleniskiem wykonane z cegły klinkierowej i piaskowca łupanego. Zmieniające się trendy wykończeniowe zmusiły nas do zmiany materiałów na bardziej szlachetne i eleganckie tj. marmur, granit.

Sercem kominka jest wkład grzewczy. Zamontowalismy praktycznie wkład każdej firmy funkcjonującej na rynku. Jednym z pierwszych było palenisko firmy FABIROL. Wkłady tej firmy sprawdzają się jako podstawowe ogrzewanie małych domów a także rezydencji. Zróżnicowane wymagania klientów zachęciły nas do podjęcia współpracy z firmami EDILKAMIL i BRUNNER produkującymi wyroby o nietypowych wymiarach i funkcjach.

Produkcja elementów kamiennych odbywa sie w pracowni kamieniarskiej w Wisniówce pod Kielcami.

Oprócz działalności typowo kominkowej wykonujemy różne prace związane z dekoracją kamienną wnętrz np.:schody, blaty kuchenne i łazienkowe, posadzki, okładziny scian wewnętrznych itp.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do DEKORADY w Galerii ECHO, gdzie mieści się nasze studio kominków.

U nas:

Obróbka kamienia Kraków

Obróbka parapetów Radom

Schody wewnętrzne Łódź

Schody zewnętrzne Kielce

Kominki sklep Kielce

Kominki sklep Radom

tel. 602 115 020, mail:biuro@kominkirysinski.pl
projekt i realizacja: tworzenie stron www www.amill.pl